Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

JOSE L. PIEDRA CONSERVAS

Kubánský doutník Jose L. Piedra Conservas má obvykle velmi dobrý tah. Conservas je bohatý na zemité aroma s podtóny hrubší, kořeněné, rustikální, plné chuti s malými nádechy...
Doprava 80 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka doutniky-praha.cz

Top nabídka

Info v obchodu80 Kč96 % • 297 recenzíDalší informace

Země výroby
Kuba

• , zakoupeno v Doutníky RB

Oproti předchozímu kouření tohoto doutníku, tentokrát zhoršení. Špatně hoří, hodně popela. Produkt se žlutou barvou na prstýnky rozlišení oproti předcházející variantě. Hodně si rozmyslím, zda ještě objednám. Jsem zkušený konzument.

• , zakoupeno v doutniky-praha.cz

• Chuť

odpovídá ceně

Země výroby
Kuba

Kubánský doutník Jose L. Piedra Conservas má obvykle velmi dobrý tah.

Conservas je bohatý na zemité aroma s podtóny hrubší, kořeněné, rustikální, plné chuti s malými nádechy sladkých kubánských vůní. Tento levný doutník nijak netrpí co do kvality zpracování a je středně silný.

Orientační doba kouření 45 - 75 minut.

Rozměry doutníku Jose L.Piedra Conservas

• , zakoupeno v doutniky-praha.cz

• Chuť

odpovídá ceně

• , zakoupeno v Doutníky RB

Velikost doutníku mi připadá optimální pro příjemný podvečer, střední síla, vůně typicky kubánská se sladkými tóny, konec s chutí cedrového dřeva. Potřebuje optimální vlhkost pro bezchybné hoření , vezmeme-li v potaz cenu - velmi příjemný doutník:-)

• dobrý, odpovídá ceně
  • , zakoupeno v Doutníky RB

• Musím říct, že jsem od tohoto doutníku moc nečekal, ale opak byl pravdou. V poměru cena/výkon, si myslím, že je výborný. Zemitá chuť s cedrem mám moc rád, takže za mě 5*.
    • Jeden doutník mi do půlky hůře táhl. Od půlky bylo vše OK.

• Dlouhý kouř.

• Dobrá cena

Klasická doutník , který kouří většina Kubánců . Doporučuji.

• , zakoupeno v Doutníky RB

• doporučuji, odpovídá popisu a recenzím
    • není

Obchod jsem navštívil osobně, mohu doporučit, vše funguje rychle, spolehlivě a kvalitně.

• , zakoupeno v Etrafika.cz

dobrý poměr kvalita a cena